Na co zwrócić uwagę podczas oglądania domu na sprzedaż w Warszawie?

Poszukiwanie domu na sprzedaż w Warszawie tylko z pozoru wydaje się prostym zadaniem. Nawet jeśli dysponujesz środkami wystarczającymi na zakup, musisz jeszcze znaleźć nieruchomość, która sprosta Twoim kryteriom wyboru. Wymarzony dom powinien posiadać odpowiednią cenę, powierzchnię, ilość pokojów oraz oczywiście lokalizację. Na co jeszcze należy zwrócić uwagę?

Najważniejsze kryteria wyboru

Podczas oglądania domu na sprzedaż w Warszawie oceń przede wszystkim jego lokalizację. Nie tylko samo położenie na mapie miasta jest ważne. Przeanalizuj skomunikowanie nieruchomości z miejscami, które chcesz odwiedzać na co dzień. Zastanów się, jaki będziesz mieć czas dojazdu do pracy – nie tylko poprzez odległość, ale również występujące w określonych godzinach korki. Jak daleko znajdują się niezbędne sklepy, apteki oraz inne ważne elementy infrastruktury miejskiej?

Zaglądając do środka domu na sprzedaż w Warszawie

Twój wymarzony dom na sprzedaż w Warszawie powinien mieć wnętrze dopasowane do Twoich potrzeb. Sprawdź wielkość pokojów, kuchni, jadalni oraz przedpokoju, nie zapominając o łazience i wc. W tych pomieszczeniach musisz wyobrazić sobie własną aranżację. Zwróć uwagę na to, jak duża ilość światła dziennego dociera do pomieszczeń – z której strony położone są okna?

Oceń stan techniczny

Przede wszystkim sprawdź, czy dom na sprzedaż w Warszawie jest ocieplony i w jakim stanie znajduje się jego dach. Czy łazienka i kuchnia wymagają remontu? W jakim stanie znajduje się instalacja elektryczna, gazowa oraz wodna?