Jak wygląda szybki i bezpieczny serwer na stronę WWW?

W dzisiejszych czasach mało kto nie posiada lub nie potrzebuje własnej strony internetowej. Z doświadczenia wiemy, że każda osoba prowadząca jakąkolwiek działalność w internecie powinna mieć swoją wizytówkę i zaopatrzyć się w szybki i bezpieczny serwer na stronę www. Niezależnie od tego czy jesteś osobą prowadzącą własną działalność gospodarczą, blogerem,  a nawet prywatnym sprzedawcą detalicznym działającym na małą skalę, w sieci powinieneś zamieścić kilka informacji o sobie i twojej działalności.

Czym charakteryzuje się szybki i bezpieczny serwer na stronę WWW?

Po pierwsze taki serwer jest na bieżąco aktualizowany o coraz nowsze technologie zapewniające wspomniane cechy. Po drugie hosting jest na bieżąco monitorowany i przywracany do działania w razie ewentualnej awarii, co przyczynia się do wzrostu UP-time’u. Aby zapewnić płynność działania, szybki i bezpieczny serwer na stronę www oferuje nielimitowany transfer danych przez cały okres trwania umowy z usługodawcą. Dzięki wysokiej prędkości i niskiemu czasowi ładowania witryny, serwer zapewni wzrost pozycji strony w wyszukiwarce przez polepszenie satysfakcji użytkownika.

Jaka jest cena serwera na stronę WWW?

Dobry, szybki, a przede wszystkim bezpieczny serwer kosztuje mniej lub więcej w zależności od wybranych parametrów oraz dodatkowych usług w pakiecie hostingowym. Użytkownik do wyboru ma dodatkowe adresy IP, firewall, RAM, dysk SSD, a także dodatkowe wsparcie techniczne dostępne 24 godziny 7 dni w tygodniu. Najtańsze serwery zaczynają się w cenie około kilkudziesięciu złotych (hostingi współdszzielone). Droższe, na serwerach wirtualnych, oscylują w okolicy 100 zł. Serwery dedykowane dla większych firm to koszt kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych. Decydując się na dodatkowe usługi, zapłacimy odrobinę więcej, ale zdaniem większości użytkowników przełoży się to na ciągłą stabilność i bezpieczeństwo.

Dowiedz się więcej na https://hostilla.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *